KAPAT
MENÜ KAPAT X
T.C. Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı
Çünür Mah. 102. Cadde Ekonomi Kampüsü
A2 Blok No:185-B 32200 ISPARTA
+90 (246) 224 3737
+90 (246) 224 3949
info@baka.gov.tr
batiakdenizkalkinmaajansi@hs01.kep.tr

2024 Yılı Teknik Destek Programı İkinci Dönem Sonuçları Yayımlandı

2024 Yılı Teknik Destek Programı ikinci döneme ait başvuruların değerlendirme süreci Kalkınma Ajansları Proje ve Faaliyet Destekleme Yönetmeliği hükümleri uyarınca tamamlanarak, teknik destek almaya hak kazanan projeler belirlenmiştir. Teknik Destek başvurularından toplam 65 ve üzerinde puan alanlar başarılı olarak kabul edilmiştir.

2024 Yılı Teknik Destek Programı İkinci Dönem Başarılı Başvurular Listesi için tıklayınız.

Teknik destek talepleri uygun görülen başvuru sahipleri ile ilan tarihinden (22/05/2024) itibaren 10 iş günü içerisinde (04/06/2024 tarihi saat 18:00’a kadar) sözleşme imzalanması esastır. Başvuru sahiplerinin bu süre içerisinde sözleşme aşamasında sunulması gereken belgelerin asıllarını Kalkınma Ajansları Yönetim Sistemi’ne (KAYS) yüklemeleri, başvuru aşamasında KAYS’a yüklenen belgelerin aslı veya onaylı suretini (teknik destek talep formu ve ekleri ile başvuru rehberinde belirtilen destekleyici belgeleri) Isparta ilinde bulunan Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği Merkez Ofisine sunmaları gerekmektedir.

Sözleşme, destek almaya hak kazanan işletme/kurum/kuruluşu temsil ve ilzama yetkili kişi(ler) tarafından imzalanacaktır. Başvuru sahiplerine ayrıca yazılı bildirim yapılacak olmakla birlikte işbu ilan, Ajans mevzuatı uyarınca tebliğ hükmünde olduğundan gereken belgelerin sunulması ve sözleşmenin imzalanması için belirlenen 10 iş günlük sürenin ilan tarihinden başladığını, yazılı tebliğin yalnızca bildirim hükmünde olduğunu ve süreyi ihya etmeyeceğini önemle hatırlatmak isteriz.

Bu süre zarfında sözleşme imzalamak üzere Ajansa başvurmayan veya sözleşme imzalamayacağını yazılı olarak bildiren yahut Ajans tarafından talep edilen belgeleri zamanında sunmayan başvuru sahipleri, söz konusu destekten feragat etmiş sayılacak ve aynı faaliyet için bir yıl süre ile tekrar başvuruda bulunamayacaktır.

Başarılı olan faaliyet sahiplerini tebrik eder, programa ilgi gösteren tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.